WhatsApp

Web Site Yapımı

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Web Site Yapımı
07 Mayıs 2021, 23:27 0 Yorum 1395 Okuma

Bilindiği üzere artık internetsiz bir yaşam gerçekten düşünülemez. Tabi bu algoritmada doğru bir şekilde yer almak için web site yapımı ve internet sitesi kurulumu hakkında bilgi sahibi olunması da yarar var. Eğer sizlerde tarz bir proje düşünüyorsanız web sayfamızın tasarım hizmetlerinden yararlanmanızı öneriyoruz. Çünkü uzun yıllara dayalı bilgi birikimimiz ve tecrübemizin yanı sıra üst düzeyde web sayfaları tasarlıyoruz efendim. Tek yapmanız gereken sitemizde yer alan telefon numaraları üzerinden firmamız ile bağlantı kurmak olacaktır. Sonrasında profesyonel bir web tasarımı için çalışmalarımıza start veriyoruz. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve sunmuş olduğumuz hizmetlerin neler olduğunu daha ayrıntılı şekilde aktarmaya çalışalım.

Alan Adı Seçimi Size Uygun Olmalıdır

Elbette web algoritmasında etkin ve doğru bir şekilde yer almak için alan adı seçimi öncelikle üzerinde düşünülmesi gereken konu başlığını oluşturuyor. Kurmak istediğiniz web sayfasının çok uzun bir alan adına sahip olması tercih edilen bir durum değildir.  Çünkü çok uzun ve anlamsız ifadeler kullanmak arama motorları tarafından pek hoş karşılanmaz. dolayısıyla firma adınız veya faaliyet alanınız ile ilgili anahtar kelime odaklı bir alan adı seçimi hayati önem taşıyor diyebiliriz. Bu seçimin ardından sıra ziyaretçilerinizin sitenizde rahatça dolaşmasını sağlayacak iyi bir hosting almaya geliyor. Lütfen bu aşamaları nasıl geçeceğinizi dert etmeyiniz. Tüm bu aşamalarda yanınızda oluyoruz ve sizlere saymış olduğumuz hizmetlerin tamamını sağlıyoruz.

Web Tasarım Bizim İşimiz

Başlangıcı yaptıktan sonra sırada kaliteli ve profesyonel web tasarım çalışmaları geliyor. Gerçekleştirmiş olduğunuz hizmetler veya satmak istediğiniz ürünlere odaklı bir ana sayfa dizaynı gerçekleştiriyoruz. Hizmet kategorileriniz, Ziyaretçilerinizin sizlere ulaşacağı iletişim formları ilk tasarladığımız ana sayfa düzeni arasında yer alıyor. Html5 Betik dilinde Fonksiyonel tema ve özel javascript programları ile desteklediğimiz sitenizin yazılımı oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlanıyor. Bunun yanı sıra SSL güvenlik desteği, Seo optimizasyonu, E-ticaret ve E-posta entegrasyonları yine yazılımdaki yerlerini alıyor. Elbette bir başka hayati fonksiyonda sitenizin mobil uyumlu şekilde tasarlanmasıdır. Dolayısıyla bu konularda profesyonel ekibimizin Çalışmaları sizlerin memnuniyeti üzerine kuruludur diyebiliriz. Lütfen web site yazımı konusunda sormak istediğiniz her şeyi firmamız ile paylaşmaktan çekinmeyiniz. Firma yetkililerimiz sizleri merak ettiğiniz her konuda aydınlatmak üzere telefonları başında olacaktır. Ayrıca sitemizden Grafik Tasarım ve Seo optimizasyonu çalışmaları için destek alabilirsiniz efendim. Şimdiden sitenizin hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Esen kalınız

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum