WhatsApp

SEO

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz SEO
SEO

SEO

Seo Optimizasyon

Ankara Seo Merkezi Sürekli gelişen internet ortamına kurumsal seo hizmeti ile ayak uydurmaya ne dersiniz? Web sitenizin, istediğiniz kelimelerde Google aramalarında ilk sıralarda çıkması işlek bir caddede, köşe başında güzel bir dükkanınız olmasından kat kat daha fayda sağlamaktadır. Aradığı hizmet veya ürün ne olursa olsun, neredeyse tüm kullanıcılar ihtiyacı olan şeyi almadan önce mutlaka internette araştırma yapmaktadır. Bu araştırmalar sonucunda kendisine yakın gelen firmalar arasından tercih yaparak ihtiyacı olan ürün veya hizmeti satın almaktadır. Bu yüzden işlek bir caddede ki lüks bir dükkandan daha az bütçelerle kurumsal seo hizmeti alarak firmanızı internette bilindik bir yer haline getirebilirsiniz.

Merhaba web sitesi yaptırmakla müşterileriniz size ulaşamaz günde binlerce site açılmakta ve açılı olan sitelere binlerce rakibiniz tarafından içerik girilmektedir. Seo tam olarak da burada işinize yaramakta çünkü kendini seo uzmanı olarak tanıtan pek çok kurum ve kuruluş seo uzmanı olarak kendini tanıtmaktadır. Tabiki bu doğru olamaz ; yaptıkları siteler ve seo çalışmaları  müşterileri adaylarınızın çok küçük bir kısmının size ulaşmasını sağlar . Bir kova suyu denizden aldığınızı içindeki kum tanlerinin de müşteri olduğunu düşünün mutlaka kovada kum taneleri olacaktır. Kovadaki kum taneleri çok az bir kısmı da size hareket olarak dönecektir. Yani sizi arayan müşteriler fiyat kalite garanti güvenirlilik, hızlılık gibi eleme sistemlerinden geçirerek sizinle çalışmaya karar verecektir. Sümer Web Reklam Ajansı olarak size ayırdığınız bütçe kapsamında çözümler üretmey odaklanırız. İlk olarak hazır yazılımlardan sizi kurtararak  Profesyonel web yazılım ile rakiplerinizden sizi farklı bir noktaya getiriyoruz. Çoğu web tasarımcı olduğunu iddia eden veya seo uzmanı olduğunu söyleyenler wordpress gibi hazır yazılımlar kullanır ve haliyle seo için  Yoast seo eklentisini kullanır . Rakibiniz de aynı eklentiyi kullanacaktır. o zaman sitenizi farklı yapacak hiç bir özellik kalmamaktadır. Biz ise  size  sıfırdan firmanıza özel yazılımlar yazarak yaptığımız yazılımı google page speed de 100 puana getirecek hafif kullnıcı dostuyazılımlar sizi destekleriz. Amp yazılımıyla web sitenizi destekleyerek yazılımın ardından size firmanızın gelişimi için danışmanlık hizmeti veririz. Kurumsal olmanız yolunda veya kurumsallığınızın gelişimiyle ilgili firmalarımız yönlendiririz. Unutmayın ki olmadığı şey olduğunu idda edenler sadece dolandırıcııdır. Siz de Web tasarım seo uzmanı seçerken hazır site yapan kişi ve kurumlardan uzak durun. Bu konuda kesin olan şey web tasarımcının sizi iflasa sürükleyeceği veya sizi geliştirip hayallerinizi gerçekleştirecek kişi olduğu gerçeğidir. 

İstanbul'da Seo ve Web tasarım reklam ajansı olarak 2007 yılında başlayan yolculuğumuz  Ankara'da büyümeye devam ediyor. Pek çok firmanın seo ile büyümesine çalıştığımız firmaların müşterilerini dileklerinin gerçekleşmesine yardımcı olduk. Birikimimiz ve tecrübemizi firmanızı geliştirme yolunda size aktarmaya hazırız. Seo Uzmanı olarak size destek olmaya hazırız.